Kaliteli Yaşamı Keşfedin

REDSTONE müşterilerinin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış REDSTONE Boutique Hotel, REDSTONE Cafe&Bistro olmak üzere iki farklı birimden oluşan bir yaşam merkezidir.

İleri teknoloji ve çağın getirdiği yenilikleri sunan Kadıköy’ün yaşam merkezi müşteri ihtiyaçlarına iki birimin ortaya çıkardığı zengin hizmet seçenekleriyle cevap vermektedir.

REDSTONE Boutique Hotel şehirdeki sosyal yaşamın önemli bir parçası olmayı hedeflemektedir.

kadikoy_
kadikoy2
17

Otelimizde siz değerli misafirlerimiz için 24 Saat Resepsiyon hizmeti bulunmaktadır.

Anadolu yakasının merkezi Kadıköy de olup,eski İstanbul denilen Eminönü, Sultanahmet, Kapalıçarşı, ve Karaköy’e vapur ve deniz otübüslerini kullanarak, boğazın eşsiz güzelliğini seyrederek dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz.

Otelimizin çevresini kuşatan kültür ve sanat merkezleri ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Asya ile Avrupayı birbirine bağlayan inci gibi dizilmiş köprülerimizin altından geçip, Kız Kulesi ve tüm tarihi güzellikleri masmavi suların içinden izlemek için İstanbul ‘da çok fazla tekne gezileri olmakla beraber, İstanbul Şehir hatlarının da düzenlediği uzun ve kaliteli vapur seferleri yapılmaktadır.

İstanbul Gece hayatının anadolu yakasında aktif olduğu yerler daha çok Kadıköy, Bağdat Caddesi, Moda, Suadiye oluyor. Özellikle Kadıköy bölgesinin İstanbullularca yeni Beyoğlu olarak lanse edilmesine şaşmamalı. Irish pub’lardan konser salonlarına, cafe’lerden bistrolara kadar uzanan farklı mekan seçeneklerine bu yakada da rastlayabilirsiniz.

İstanbul bugün dünyanın en turistik ve en değerli şehirleri arasında yer almaktadır. Şüphesiz kenti en değerli şehirlerden birisi yapan şey, kentin çok kadim zamanlara dayanan tarihi ve o tarihin günümüzde yaşayan yanlarıdır. Bu nedenle İstanbul kültür turları pek çok ayrı başlığa sahiptir.

Cafe & Bistro

Otelimizin
giriş katında bulunan
Redstone Cafe & Bistro ‘da
sevdiklerinizle birlikte hoşça vakit geçirip değişik tatları deneyebilirsiniz.

Hızlı & Güvenilir Randevu Sistemi

Web Sitemizde Siz Değerli Misafirlerimiz İçin Hazırlanan Hızlı & Güvenilir Bir Şekilde Randevunuzu Oluşturup Sevdiklerinizle Birlikte Hoş Vakit Geçirebilirsiniz.